Další autor real prediction se umístil v CKČ

V sobotu vyhlášené výsledky Ceny Karla Čapka 2022 povýšily do vítězů dalšího autora z našich re-pre sbírek povídek. Již tři autoři vyhráli nějakou kategorii. Letos navíc Martin Vondráček uspěl přímo s re-pre povídkou, kterou si můžete přečíst v soutěžním sborníku Mlok.

Přehled autorů re-pre, kteří uspěli v Ceně Karla Čapka, seřazený podle data posledního ocenění/nominace:

Martin Vondráček

keramická cena Pulec z CKČ 2022

Veronika Salášková

Zdeněk Jarchovský

Lenona Štiblariková

Někteří autoři se objevili i na horních příčkách dalších soutěží jako Vidoucí nebo Daidalos a dále také Ježíšku, já chci plamenomet, Fantastická povídka, O poklad Moravskéhop sklepa, O zlatou zebru, případně se sice již nedostali do sborníků, ale pořád dosáhli zajímavého místa, a tak je naleznete i ve statistikách Přeboru autorů fantastiky, kromě výše uvedených též Zuzana Hloušková a Anna Olejárová.

Na své oblíbené autory a jejich úspěšnost v některých soutěžích se můžete přehledně podívat díky online databázi Přeboru autorů fantastiky (PAF), kde uvidíte celkovou úspěšnost autorů za celou dobu od roku 2008, ale můžete též hledat podle jména pro vybrané roky. Pak uvidíte i detailní data, v jaké soutěži v jakém roce se umístil na vyšších pozicích. Nicméně body neznamenají nutně nominaci či otištění ve sborníku soutěže apod., třeba v CKČ obdrží nějaký bod i autor(ka) na třeba pátém, šestém místě, ačkoliv se do Mloku dostanou jen první tři atp.

Štítky: , , , , , , ,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.