Žena se sovou na Světu knihy

V 13. 5. 2017 jsme se zúčastnili veletrhu Svět knihy na pražském Výstavišti v Holešovicích. Nalézt jste nás mohli v pravém křídle vzadu v sekci Fantasy&Scifi.

Přednášku vedly Františka Vrbenská a Zuzana Hloušková. V úvodu mohli diváci shlédnout prezentační video na novou knihu Žena se sovou, ve kterém se to nočními dravci jen hemžilo. Následovalo poté představení celého projektu Lehké fantazijno, načrtnutí důležitých momentů při vydávání předchozího svazku Žena se lvem a konečně i prezentace druhého svazku. Diváci se tak dozvěděli symboliku hlavního motivu – sovy, byl jim odhalen seznam přispívajících autorek, žánry a zaměření knihy a mohli vidět ukázku několika karet.

Aby se nejednalo o nudnou prezentaci faktů, byla přednáška zpříjemněna kvízem, do kterého byl každý divák zapojen. Stačilo jen dávat pozor, vyplnit správně několik otázek týkající se projektu a knihy, tipnout si správně názvy tří vybraných výkladových karet a každý divák se správně vyplněným dotazníkem mohl získat stylovou papírovou záložku s motivy z obálky připravované knihy a k tomu slevu do našeho e-shopu. Správně uhodly dvě třetiny zúčastněných, největší zádrhele byly u odhadu názvů karet.

Františka Vrbenská poté ještě přečetla ukázky ze tří povídek, a to od Jany Rečkové, Daniely Kovářové a Kateřiny Foltánkové. Všechny tři autorky byly přítomny i v pódiu, takže se mohly těšit z příjemných ohlasů kolemsedících.

Děkujeme všem za návštěvu a doufáme, že už se všichni těšíte na to, až budete Ženu se sovou držet v rukou! My se tedy těšíme!

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.