Naše kampaň na Startovači dopadla úspěšně

S radostí oznamujeme, že díky úspěšné kampani na Startovači budeme moci doplnit chybějící výtisky Ženy se lvem a opět nabízet antologii jako celek. Jelikož zbývalo už jen pár výtisků, zatímco tři svazky ještě zdaleka nevyčerpaly skladové zásoby, hrozilo, že naši čtenáři (potažmo čtenářky) přijdou o synergický efekt, které knížky plní pouze v případě, že je mají pohromadě. Nejvíce se to samozřejmě dotýká doprovodné sady výkladových karet, která skutečně bez své jedné čtvrtiny nefunguje.

Do svízelné situace nás dostalo i dlouhé období koronaviru a dopady vládních opatření, která v důsledku zcela zastavila veškeré prodeje a vůbec celkově oslabila knižní trh (nezbytnost opatření samozřejmě chápeme). Dobří lidé naštěstí měli pro tuto naši složitou situaci pochopení a rozhodli se naši kampaň na Startovači podpořit nákupem některého z balíčků, jež tam byly pro ně připraveny.

Celkem se našlo 53 startérů a vybraná částka dokonce převýšila o 18 % sumu, jež jsme požadovali. Všem, kdož nás podpořili, finančně či jinak, děkujeme! A vězte, že pokud objevíte ve vaně labuť, zahlédnete za oknem draka, ráno vás vzbudí lví řev, anebo v zahradním altánku bdí každou noc sova, tak je to všechno pravda! Síla, moudrost, nespoutanost a láska jsou s vámi!

Bližší info na stránce kampaně na Startovači.

Krátký rozhovor s jednou s editorek antologie pro ČRO HK si můžete poslechnout ve videu na Facebooku.

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.