Účastníme se BookFestu v Plzni

Naše knížky jsou na prodej v rámci sdíleného stánku malých nakladatelů, který nám umožnil Cech nakladatelů. Máte-li možnost, zastavte se a zalistujte, nebo si užijte doprovodný kulturní program. Bookfest v Plzni se koná tento víkend 2.-3. prosince. Je to putovní festival nakladatelů krásných a kvalitních knih a jejich autorů. Je to však především festival čtenářů milujících vůni tiskařské černě a vášeň z četby. Odehraje se v již podruhé osvědčených prostorách Depo spolu s osvědčeným Mint Marketem a Plzeň Designem.


Na návštěvníky čekají vybraní nakladatelé, jejich knižní trh a doprovodný program (hosté, autorská čtení, setkání, workshopy). Budou mít rovněž možnost si zkusit klasický tisk na „bostonce“, či zanechat své děti v okouzlení pískovými mandalami, pít vybrané nápoje a hovořit s přítomnými nakladateli. Program festivalu je určený pro širokou i odbornou veřejnost a malé čtenáře.
Jedná se o první zimní knižní festival ve skvělém multifunkčním kulturním prostoru v samém centru Plzně, kde jde v prvé řadě o literaturu, tudíž především o čtenáře. Festival je zdarma pro nakladatele i návštěvníky – svou přítomností je možné své oblíbené nakladatelské značky nejen podpořit, nýbrž jim i výrazně pomoci, jelikož veškeré tržby poputují jim.

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.