Křest Ženy se lvem – Fénixcon Brno

V sobotu 3. 12. 2016 jsme se zúčastnili Fénixconu v Brně a představili tam poprvé veřejně naši knihu. Křest byl naplánován spolu s dalšími křty v programové linii na sobotu od 16:15 v salonku Revista v Hotelu Vista.

Na začátku se mohli diváci navnadit na program krátkou forbínou Čekání na Ženu se lvem, napsanou volně na motivy Čekání na Godota, převedenou Janem Hlouškem a Martinem VondráčkemPódiem jim byl průchod mezi restaurací a zbytkem hotelu, ve kterém se moc nedalo „dramaticky“ vyjádřit, takže si část představení nechávají v záloze až na pražský křest.

Následoval proslov dvou kmotrů knížky – Františky Vrbenské a Martina Šusta. Křest byl stylově prováděn nazelenalým mlékem jednorožce. Jeho nazelenalá barva budila pozornost i podezření.

Každá autorka poté krátce před publikem pohovořila o své povídce a kartě, přednesla své přání knize a to vše opět stvrdila pár kapkami jednorožčího mléka. Po křtu měli diváci možnost nakoupit výtisky Ženy se lvem či si vyzvednout domluvené odměny ze Startovače.

 

Na více fotografií ze křtu se můžete podívat zde na naší Facebookové stránce.

Více informací najdete v hlavním článku: Žena se lvem – o knize.

Štítky: ,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů