Křest Ženy se lvem – Fénixcon Brno

V sobotu 3. 12. 2016 jsme se zúčastnili Fénixconu v Brně a představili tam poprvé veřejně naši knihu. Křest byl naplánován spolu s dalšími křty v programové linii na sobotu od 16:15 v salonku Revista v Hotelu Vista.

Na začátku se mohli diváci navnadit na program krátkou forbínou Čekání na Ženu se lvem, napsanou volně na motivy Čekání na Godota, převedenou Janem Hlouškem a Martinem VondráčkemPódiem jim byl průchod mezi restaurací a zbytkem hotelu, ve kterém se moc nedalo „dramaticky“ vyjádřit, takže si část představení nechávají v záloze až na pražský křest.

Následoval proslov dvou kmotrů knížky – Františky Vrbenské a Martina Šusta. Křest byl stylově prováděn nazelenalým mlékem jednorožce. Jeho nazelenalá barva budila pozornost i podezření.

Každá autorka poté krátce před publikem pohovořila o své povídce a kartě, přednesla své přání knize a to vše opět stvrdila pár kapkami jednorožčího mléka. Po křtu měli diváci možnost nakoupit výtisky Ženy se lvem či si vyzvednout domluvené odměny ze Startovače.

Více informací najdete v hlavním článku: Žena se lvem – o knize.

Štítky: ,

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.