Křest Ženy s drakem v Praze

Druhý křest knihy Žena s drakem se konal v magické datum 12. 12. 2017 od 19 hodin ve vinohradském klubu Mandragora. Autorky a přívrženci se pomalu scházeli už od 18 hodin a zábava se postupně více a více rozebíhala.

Program začal nakonec zhruba v půl osmé a zahájila ho na harfu malířka a spisovatelka Jana Maffet Šouflová, která dalšími hudebními vsuvkami provázela celý večer. Následoval úvodní proslov editorky Zuzany Hlouškové, která všechny zúčastněné přivítala a nastínila program celého večera. Poté si Františka Vrbenská a Jan Hloušek švihli role ve scénce z hrdinného eposu o Beowulfovi. Skeč sršela vtípky a přítomní se dobře bavili, za čímž stál také heroický výkon obou herců.

Následovalo několik slov Františky Vrbenské o projektu a poděkování všem, kteří v projekt věří a pohání ho kupředu.

Jako první knihu pokřtil kmotr Zdeněk Rampas. Opět jako v Brně se křtilo hořlavavou baziliščí krví a plamen v knize nakonec zaplál hned šestkrát. Každá z přítomných autorek poté pověděla něco o sobě, o své povídce a ponesla knize svou sudbu.

Hudba ještě několikrát zabrnkala na naše struny radosti a sounáležitosti, zpečetěné společným přípitkem. Raut se snědl bez zbytku u žhavých debat, knihy s nepřehlédnutelnou obálkou v tónech řeřavých úklíků kolovaly salonkem a podepisalovalo se a podepisovalo.

Chceme tímto poděkovat vám všem, kdo projektu Lehké fantazijno držíte palce, účastníte se diskusí, tu a tam něco nasdílíte, koupíte i u nás knihu s bonusy, napíšete o nás. Díky za důvěru, podporu a naději!

 

Více fotografií z akce můžete najít na naší facebookové stránce zde.

Štítky:

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.