V lednu se těšte na e-Čítárnu

Nakladatelství Fortna připravilo nový online projekt, který je zaměřen na elektronické publikování kratších literárních útvarů, zejména povídek, z oblasti fantastické literatury. Jmenuje se e-Čítárna.

Zajímavostí na tomto nápadu, za nímž stojí náš redakční kolega Martin Vondráček, je dynamická cenotvorba jednotlivých povídek. Jak to funguje? Prodejní cena povídek začíná na úrovni v řádu korun a dál se utváří podle zájmu čtenářů, takže čím je povídka populárnější, tím je pak cena vyšší. Kluboví čtenáři si navíc mohou založit virtuální peněženku a z ní si povídky nakupovat se slevou.

Povídky budou dostupné ve formátech PDF a EPUB, takže zájemci nemusí mít speciální čtečku e-knih. Povídky tak lze stáhnout do počítače, tabletu i mobilu.

e-Čítárna bude pro čtenáře otevřena v lednu 2022. Nejprve se v ní objeví povídky ze stávající produkce Nakladatelství Fortna, takže pokud někdo nechce číst celou sbírku, ale jen svého oblíbeného autora, má tu možnost. Postupně budeme nabídku doplňovat o další originální povídky. Takže pokud sami píšete a toužíte po oficiálním zveřejnění, aniž byste složitě řešili náklady na tisk a propagaci, e-Čítárna je tím pravým řešením!

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář

Zásady ochrany osobních údajů

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.