Spouštíme nový web

S radostí oznamujeme, že dnes 10. 4. 2017 jsme po několika měsících tvoření spustili nové internetové stránky Nakladatelství Fortna. Naším cílem do budoucna není jen prezentace nakladatelství a jeho knih, ale také se vám budeme postupně snažit přinášet relevantní informace ze světa fantastické literatury a další doprovodné materiály ke knížkám (trailery, záznamy ze křtů, ilustrace navíc) k prohlédnutí či stažení.

Abyste se na našich stránkách rychleji zorientovali, zde je malý tahák:

 • Novinky – aktuality týkající se nakladatelství a těchto stránek,
 • Literární články – zde do budoucna počítáme s recenzemi atp., v tuto chvíli zde jsou rozhovory s editorkami a autorkami prvního svazku Lehkého fantazijna,
 • Doprovodné materiály – v této části najdete:
  • grafické, video i audio doplňky ke knihám a jiným literárním počinům Nakladatelství Fortna, po dohodě (časem) i k cizím dílům,
  • odkazy na podobné doplňky k nalezení různě po internetu.
 • Projekty – informace o větších projektech nakladatelství:
  • Lehké fantazijno – čtyřdílná antologie povídek českých a slovenských autorek fantastiky, zahrnující knihy Žena se lvem, Žena se sovou, Žena s drakem a Žena s labutí,
  • Real prediction – povídky, vyznačující se tím, že jejich události se stávají realitou ještě dříve, než zaschne na papíře autorův inkoust, projekt rámcuje knihy Odpor je zbytečný, My jsme vám to říkali a v blízké budoucnosti chystanou třetí sbírku Už je to tady.
 • Obchod – zde máte možnost zakoupit tištěné i elektronické verze našich publikací, a to včetně předprodeje novinek (aktuálně to bude Žena se sovou).

Upozorňujeme, že e-shop zatím má omezené možnosti placení (bankovní převod, dobírka, PayPal) a doručení (pouze pošta nebo elektronicky v případě e-booků), ale budeme se snažit nabídku rozšířit. Prioritně budeme hledat nějakou českou platební bránu a časem snad doplníme i možnost doručení do nějaké běžné sítě výdejních míst. Obojí ovšem obnáší nějaké náklady, takže jsme usoudili, že lepší bude vůbec začít, a později podle zájmu další možnosti do obchodu doplnit.

Nejen obchod, ale i zbytek webu bychom rádi rozšiřovali po obsahové i vzhledové stránce, ale jelikož se o web staráme sami, prosíme o trpělivost s případnými nedostatky. Zároveň určitě vítáme jakékoliv hlášení chyb a problémů, ostatně web teprve startuje do pilotního provozu. Můžete nám dát vědět přes e-mail v sekci Kontakty nebo v komentářích pod tímto článkem. Budeme rádi za zpětnou vazbu, pochvala rozhodně neublíží, dobrá rada prospěje a zájem o spolupráci v žádném případě neurazí!

Zatím žádné komentáře.

Napsat komentář